| anonim_4396 a întrebat:

Știți cumva ce flori sunt acestea?

https://ibb.co/tzxy94q
https://ibb.co/ry4vWQf

La prima vedere am crezut că e vreun soi de trandafir dar nu.

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Instalează aplicația Plantsnap și îți va da cu exactitate ce fel de planta este.

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu e cumva basca țigăncii (sau cum i-o mai fi zicând...)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Magnolia.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Nu cred, deoarece nu seamană cu florile de magnolie.

| Invictusman a răspuns:

Nu știu, dar ți le-aș dărui ție, meriți happy

| Invictusman a răspuns:

Scuze pentru acest răspuns dar ești ok? Am văzut ca din 30 aprilie ți s-o rupt firul, nu mai ești asa binedispusa, nu mai răspunzi userilor ci doar la propriile întrebările happy
Nu prea ai cum sa ma păcălești din 30 s-o produs o schimbare, dar nu una buna, am dreptate? happy

| anonim_4396 explică (pentru Invictusman):

Sunt predominant binedispusă doar că nu mai am timp să ofer multe răspunsuri ca înainte.

| Dintrebare a răspuns:

Seamana cu un rododendron dar nu stiu sigur daca asta e

| MeisterSchnitzel a răspuns:

Par orhidei, dar nu bag mâna în foc!