| PublicName330 a întrebat:

TPU,sunt foarte speriat de ce s-a intamplat azinoapte. Am auzit sunete ireale ca o alarma infricosatoare sau fasaitoare goala care in mod normal este plina. Ce se intampla cu mine?

6 răspunsuri:
| maximoionut a răspuns:

Probabil ai avut un vis in care traiai actiunea si sa reflectat totul asupra ta ca si cand era acolo si s-a parut real dar pentru orice eventualitate nu ar strica sa vorbesti cu cineva specializat in domeniu un psiholog sau ceva de genul. Bafta!

| ALGator a răspuns:

"fasaitoare" - Ce aia, frate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ultima vreme ai pus numai intrebari cretine.Du-te la psiholog nu te mai dezlantui pe aici.

| Dreik a răspuns:

Eu ți-am zis ce cred. "Sindromul capului exploziv". Cauta despre el pe internet.

| danay72 a răspuns:

Vorbește cu cei din casa și vezi dacă au auzit și ei, poate știu mai bine de la ce s-au auzit acele zgomote.Dar nu te speria, uneori și de la mobila se pot auzi zgomote.

| darrio2007 a răspuns:

Ai multa imaginatie.