| Skarr a întrebat:

Odata varul meu a venit sa ma trezeasca si m-a si speriat cu ceva sunete pe telefon si m-am trezit speriat tipand. Asta zic ca s-a intamplat prima oara si a fost mai de mult acum un an cred. Nu stiu dar acum juma de ora suna alarma tare si tocmai a intrat pe usa si a zis ceva nu am inteles si m-am trezit tipand iar. Pareri? Poate faptul ca aud alarma aia tare cu faptul ca ma trezesc si vad ceva in fata si nu am nici ochelarii. Nu stiu :/da nu inteleg de ce am tipat si am fost speriat. Ma ridic repede tip de 2 - 3 ori de zici ca l-am vazut pe dracu si dupa imi revin.

3 răspunsuri:
| Eclectica a răspuns:

E o reacție normală, trezirea e bine să se facă treptat. Altfel, creierul anunță că e o neplăcere și folosește limbajul pentru asta. Iti poti pune alarma telefonului incat sa o auzi dar să nu te sperie.

| troleibuz a răspuns:

Ti-a facut o farsa de prost gust si ai ramas cu o trauma. Nu se face asa ceva.

| callerofthestorms a răspuns:

Mergi la terapeut