| madutzu a întrebat:

Trebuie sa-mi vopsesc dormitorul si nu stiu cum. camera nu e mare...(este deocamdata toata in galben, dar as vrea si alte combinatii). daca puteti sa m-ajutati cu sfaturi. mersi

8 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Un perete galben, unul mov si unul verde tongue si unul e cu fereastra presupun tongue

| Silvia a răspuns:

Albastru sau verdelove struck.

| Brigitta a răspuns:

Ai putea lasa peretii albi ca sa dea senzatia de camera mai spatioasa si tavanul albastru deschis; asta asa pentru diversitate happy

| Bloo2 a răspuns:

Poti combina bleu cu un pic de verde... eu asa am facut si mi-a iesit o culoare super big grin. succes

| danbnz a răspuns:

O culoare apropiata de galben, un portocaliu pal...

| www a răspuns:

Depinde de stilul tau, ai putea sa o faci cu graffiti sau pur si simplu sa te joci cu vopseaua pe peretilaughing, ori combina galbenul cu albastru sau verde. Sunt multe variante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galben. E cea mai vesela culoare. Parerea mea.

| pinkangel a răspuns:

Eo am visat mereu la o camera unica... gen grafitty dar... parintii mei nu sunt de acord asa ca m-am limitat la a face o combinatie de culori pe perete adica am dat prima data cu galben in miscari circulare si dupa cu mov... si a iesit destul de bine... si tavanul roz...