| Feyenooord666666 a întrebat:

Unde as putea gasi vaselina de uz caznic?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Poti gasi la pompe de benzina, la magazine de feronerie, piese auto etc.
Depinde de cantitate.
1-2 linguri poti primi chiar si de la multi vecini sau la un atelier de lacatuserie, auto.

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vazelina "de uz casnic" poate fi de multe feluri (vazelina alba de uz cosmetic, vazelina pentru mecanisme, vazelina siliconica etc, toate fiind utilizate "in jurul casei"), ar trebui sa specifici mai exact pentru ce iti trebuie. Daca se greseste, poate fi foarte daunator.

| Feyenooord666666 explică (pentru Bula):

Pentru chederele de la masina.

| Bula a răspuns (pentru Feyenooord666666):

Poti gasi la pompe de benzina, la magazine de feronerie, piese auto etc.
Depinde de cantitate.
1-2 linguri poti primi chiar si de la multi vecini sau la un atelier de lacatuserie, auto.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Exista vaselina de uz tehnic si vaseina medicala. Ce e aia uz casnic? Pentru balamale sau de maini?

| untu a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Uz casnic? Nu stii ce inseamna? Adica vaselina pentru casa, bucatarie si gospodarie!

| Sixx_Klaw_1997 a răspuns:

La magazine auto sau pe net...