| Razvankuki10 a întrebat:

Va rog mult , as vrea sa aflu cam cat m-ar ajunge o usa de termopan pentru balcon + geamu de langa usa ,dar geamu fara sa se deschida, un pret estimativ aproximativ, va rog mult. Stima happy !

Răspuns Câştigător
| transformers12 a răspuns:

Usa cca 150ron-200ron, iar geamul cca 100ron-150ron depinde de prtul sticlei si de platforma+omul care o face si o pune! Funda plsss

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Depinde mult de calitatea termopanului. O usa simpla poate fi in medie intre 400 si 800 de Ron. Un geam, fara deschidere, undeva intre 150 si 300 Ron. Nu are cum sa faca o usa 150 - 200 Ron. Eventual atita face sistemul ei de inchidere, cu broasca si minere.

| transformers12 a răspuns:

Pai...trebuie sa stiu cat de mare e usa si geamul(tata face usu si mobila la comanda si ma pricep si eu
iti pot scune imediat cca pretul in 1 min dupa ce stiu masurilehappy

| Razvankuki10 explică (pentru transformers12):

Usa = 200 cm X 85 cm, Geamu 150cm X 60 cm

| transformers12 a răspuns (pentru Razvankuki10):

Usa cca 150ron-200ron, iar geamul cca 100ron-150ron depinde de prtul sticlei si de platforma+omul care o face si o pune! Funda plsss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul primit de la gigolo44 este total eronat.Nu exista asemenea preturi, pentru o usa.Nici in gluma nu spuneam pretul asta.Numai bine.