| Costroe51 a întrebat:

Va rog sa mi spuneti cine stie daca la o drujba micul padurar 2500 merge inlocuit carburatoru ca s au terminat membranele. Cu ce model pot sa l inlocuiesc sau unde pot gasi membrane pentru carburatorul original?

1 răspuns:
| AndreyMisthebest2007V2 a răspuns:

Salut, Pentru a înlocui carburatorul sau pentru a găsi membrane pentru carburatorul original al drujbei dumneavoastră, recomandările pot varia în funcție de producător și de modelul specific al drujbei.

Este recomandat să consultați manualul de utilizare sau să contactați producătorul pentru informații specifice despre înlocuirea carburatorului sau a membranei. De asemenea, puteți căuta piese de schimb la distribuitorii autorizați sau la magazine specializate pentru echipamente de gradinarit, sau să căutați online pe site-uri precum Amazon sau eBay. Fundă? happy