| Razvan1lol a întrebat:

Va salut!
Am o saltea de 140 si as avea nevoie de 160.
Din pacate a costat destul de mult salteaua, deoarece mama mea m-a cam obligat sa o cumpar de la Dormeo si chiar nu vreau sa cumpar una noua sau sa o vand la jumate de pret pe aceasta.
Intrebarea mea este, daca exista, cum sa ii spun eu, " o bucata de saltea de 20 de centimeti, sa o pot adauga la saltea" suna ciudat, dar chiar asta ma intreb daca exista undeva, sa pot face salteaua de 140 pe 160. Sau la comanda, nu stiu, orice. Multumesc! :**

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Material, croitor, burete de la un magazin de bricolaj si ai adaugire la saltea. Un burete de marimea 2000x1000x40mm costa circa 50 lei.

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Dai retur.

| johnnny123 a răspuns:

Cine s-ar apuca să producă saltele late de 20cm? Câtă cerere crezi că există pe piață pentru așa ceva? Probabil s-ar vinde una la trei ani.

Iar dacă o faci la comandă, probabil te va costa cât o saltea de 160cm.

| Razvan1lol explică (pentru johnnny123):

Eu doar eram cruios rolling on the floor chiar daca eram sigur ca nu exista asa ceva.
Mersi

| Quassaar a răspuns:

Daca ai cumparat-o recent o poti returna in termen de 30 de zile fara nici o problema. Retur si cumperi una de 160cm.