| Sory46 a întrebat:

Vi s-au intamplat lucruri paranormale? Funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| valeriu1900 a răspuns:

Va spun eu o poveste de groaza!
Eram mai mic si intr-o seara calda si linistita de vara ne stranseseram mai multi prieteni afara (la tara).
Ca de obicei ramaneam pana tarziu sa vorbim.
Spre miezul noptii cainele unei prietene a inceput sa latre rau, se smucea aproape sa rupa lantul,cand, in acelasi timp, s-a deschis poarta brusc spre interiorul curtii apoi a fost trantita tare inapoi cu un zgomot foarte puternic!
Am incremenit toti pentru ca nu intrase si nu iesise nimeni, nu era nici vant macar, nimic! Numai cainele maraia si latra de parca turbase. Apoi totul s-a linistit.
Nu ne-am explicat niciodata ce ar fi putut sa fie.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, o minora se certa la telefon cu una spunandu-i ca ii suge maciuca la gagiusau cand vrea si nu e pramatie, asa cum si aia ii face capriciile la prietenul ei. Se auzea tot pe geam laughing ce am mai ras

| Jipa95 a răspuns:

Nu am avut inca ocazia, si nici nu as vrea sa o am vreodata. Dar tie? happy

| bumtzbumtz a răspuns:

Nu stiu... Poate ca da.Tot mi se parea ca aud ciocanituri la usa dar cand ieseam nu era nimeni.big grin

| iulyam13 a răspuns:

Mie nu mi s-au intamplat. Doar eram curioasa daca voua vi s-au intamplat