| JokeRO a întrebat:

Vi s-au intamplat lucruri paranormale? Ce anume?

18 răspunsuri:
| kamykaze88 a răspuns:

Pai se miesca obiecte in casa se face rece brusc si alte chestii interesante umbre fug etc

| kamykaze88 a răspuns:

Nu ma uit la filme de groaza.

| RAY a răspuns:

Nu

| h3r a răspuns:

Puteam să jur că aveam niște bani acasă... asta în timp ce eram șmecheră în oraș. Ajung acasă și realizez că n-am.
Întrebare capcană : unde sunt banii? sad

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ascultam muzica si jucam fifa intr-o seara cand deodata s-a aprins becul... am fost uimit, dar m-am ridicat si l-am stins

| Dorugar a răspuns:

Da mi s-a intamplat sa ma preseze o beshina, si in clipa aia a aparut beshina-voda la televizor!
Nu este asta o adevarata minune?

| AndraRox a răspuns:

Daa! Deseori, mi se pare ca este cineva langa mine care ma urmareste.Nu sunt nebuna! Odata, noaptea, destul de tarziu, am auzit un copil care parca plangea si imi cerea ajutorul, putea fi adevarat dar sunetul venea din curtea mea. Altadata, eram singura in casa si lumina s-a aprins si s-a stins la baie de la intrerupator. Vad umbre, in viziunea mea lucrurile pot capata forme ciudate.
Nu stiu daca sunt "paranormale", dar pe mine ma sperie. sad

| Luiza45 a răspuns:

Uneori vad umbre care nu sunt ale mele.Sau aud anumite zgomote.e ciudat.

| MhPnr a răspuns:

Sincer da. Înainte să îmi termin casa, am mers într-o noapte în ea şi era un om negru, îl vedeam ascuns prin camere. Apoi după ce ieşeam făceam poze şi apăreau feţe pe geam, neterminate, doar părţi.Şi a picat dulapu când urcam şi se rupeau scânduri se ciocneau, a fost groaznic pe bune. Şi văd umbre, feţe, iar când pocneşte dulapul noaptea parcă iasă cineva. E aiurea ..nimeni nu mă va crede vreodată, dar din cauza faptului că ai întrebat asta, eu ţi-am răspuns happy Vreau să se termine odată coşmarul ăsta.

| AlecsMeeeh a răspuns:

Chiar mai devreme ascultam o melodie hard rock si am inceput sa desenez, si, fara se vreau l`am desenat pe necurat, cat am vazut ce mi-a iesit am inceput sa mazgalesc, am rupt foaia si mi-am pus alta melodie...

| kamykaze88 a răspuns (pentru AlecsMeeeh):

Auzi poti sa asculti ce vrei tu. faptul ca-l desenezi pe "necuratul" e in mintea ta

| AlecsMeeeh a răspuns (pentru kamykaze88):

Oricum, a fost ciudat.straight face

| AlecsMeeeh a răspuns:

Faza buna a fost ca am luat hartia si am mers pe balcon tremurand nu altceva, am aruncat hartia pe geam si m`am simtit bine... Nu cred ca o sa mai desenez o vreme blushing.

| Anaaa28 a răspuns:

Eu eram la şcoală in clasă si cu o singură colegă... Noi stăteam in bănci si dintr-o dată s-a aprins lumina singură!

| AsdfghjkI32 a răspuns (pentru Anaaa28):

Ce mincinoasa esti rolling on the floor))))

| h3r a răspuns (pentru AsdfghjkI32):

Era pe senzori laughing)

| AsdfghjkI32 a răspuns (pentru h3r):

Nu, e cu mine in clasa si o cunosc prea bine rolling on the floor

| h3r a răspuns (pentru AsdfghjkI32):

Nașpa laughing