| Anaaa28 a întrebat:

Hey, TpU! Vi s-au întâmplat vreodată lucruri paranormale? Ce?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pana in prezent nu mi s a intamplat lucruri paranormale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si daca explic o sa sara tot TPU-u' pe capul meu si o sa rada, respectiv, contrazica.
Pa-pa.

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Nu.
Doar cand mi s-a stins televizorul singur laughing

| mariukka a răspuns:

Nu mi s-a intamplat nimic paranormal(dar tie?

| Anaaa28 explică (pentru mariukka):

Mda... multe...

| mariukka a răspuns (pentru Anaaa28):

Poti sa-mi spui te rog

| Anaaa28 explică (pentru mariukka):

Păi, a fost o zii in care plecam de la scoala si era vreo 18:30. o aşteptam pe mama sa vina sa ma ia ca era foarte intuneric.Era o masina roşie şi în ea era o femeie care tot stătea cu capul in jos (şi era ciudat că am acolo vreo 30 de min). când m-am apropiat de ea s-a dat cu capul de geam şi am fugit(M-am ascund dupa un copac). a 2-a zii m-am speriat şi mai tare când am auzit că aceeaşi colegă a paţit la fel in aceeaşi la aceeaşi oră.

Răspuns utilizator avertizat