| denisamaria12 a întrebat:

Voua cum vi se pare la scoala? Mie imi place la scoala!
FUNDA

Răspuns Câştigător
| MadalinaElly a răspuns:

Scoala cred ca este cea mai frumoasa parte a copilariei. unde aici iti poti face prieteni noi, si normal cum e in fiecare scoala trebuie sa existe si o fitoasa. dar tot imi place scoala..pwwwwwp

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pe vremea mea, nu era timp sa gandim asa ceva, era in programul nostru si asta stiam ca avem de facut, de mers la scoala de luni pana sambata...era frumos, eram constiinciosi ca trebuie sa invatam, iar invatatorii/profesorii se ocupau cu drag de noi, ceia ce astazi cam lasa de dorit.
O frumoasa zi sa aihappy

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

In perioada aceasta nu-mi place, pentru ca dam teze.Dar in general este OK. Nu pot spune ca ador scoala, imi plac mai mult vacantelesmug.
*-*

| RainboyDash a răspuns:

Imi plac colegii si unii profesori. si orele pot fi distractive si interesante catedoata..depinde de felulde a fi al profesorului

| dianainsta01 a răspuns:

Nu pot spune ca urasc scoala si vreau sa nu se mai faca, insa uneori am impresia ca ne solicita prea mult... Nu uita, educatia este foarte importanta!

| Soowhaat01 a răspuns:

Scoala e frumoasa. Te invata multe lucruri noi despre care nici nu stiai.

Iti faci prieteni noi si acumulezi ogramada de cunostinte.

Răspuns utilizator avertizat
| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

E urat X_x

| har a răspuns:

Pana acum imi placea la scoala, dar de cand profesorii care cuadevarat te invatau ceva au plecat nu imi mai place, pana si domnuld e engleza a plecat, si era un om chiar foarte intelegator, te ajuta si nu spun asta ca iti dadea numai 10 ca de exemplu odata m-a prins nepregatit si meritam 3 ca nu apucasem sa invat dar mi-a dat o sansa si mi-a pus 5, apoi am profitat de sansa asta si acum stiu engleza foarte bine, aia erau profesori nu astea de acum

| aLex22andra a răspuns:

La școala e frumos ca inveti si îți imbogatesti cunostintele te dezvolti, e un mediu cu siguranță foarte bun pentru formare, etc!
Ce nu mi se pare ok e ori o anumită categorie de profesori care ori predau foarte prost si nu se implica ori au " pasarele la cap" si pot stârni prin comportament repulsia elevilor, sunt tot felul de specimene, dar cu siguranță sunt si profesori de treaba foarte buni in ceea ce fac, in rest e ok si mie îmi place la școala!

| Theoryofabook a răspuns:

Socoala dupa parerea mea este tare la inceput atunci cand poti lipsi si iti preda mult dar atunci cand sunt tezele e foarte nasol,(crede-ma)batting eyelashes

| Nebun_Cris_1994 a răspuns:

-Buna! Mie la scoala mi se pare uimitor, deoarece la scoala invatam mult si invatand mergem la facultate si la serviciu.Din punctul meu de vedere scoala e minunata!

| ada2203 a răspuns:

Uneori e ok, dar aleteori te omoara de-a dreptul!

| FlavyAlx a răspuns:

La fel si mie, dar uneori e plictisitoare deoarece unii profesori din scoala mea vin doar sa ne povesteasca ce fac ei acasa in loc sa ne predea materie pentru ca avem nevoie de ea la bac, nu>?