| Andre a întrebat:

voua va place scoala? Eu o urasccccc! Mi se pare o pierdere de timp irosita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O MARE PORCARIE, CE DRACU ne trebuie atata materie inutila, nu stiu.chiar nu credeti ca avem ceva mai bun de facut? retardatii astea nu se gandesc, copilul ala are treaba? daca vreau sa o ajut pe mama, cum as putea? plec la 12 la liceu, ma intorc la 7, singura materie la care pot sa dorm pe banca e engleza, care imi place.la restul, doamne ajuta ca ma minunez cand vad ce specimene exista, cand as avea eu timp sa ajut pe mama? cand am si teme, invata si lectia, intra putin si pe net. e mult prea multa materie total inutila.de aceea multi dintre adolescenti sunt cum sunt, daca esti obligat sa mergi intr-un loc in care nu te simti bine [ profesori de tot C@(@tul, elevi vai de mortii lor si muulta materie la care chiar nu-i gasesc logica ]. daca ar reusii cineva sa faca ca aceste materii sa prinda ceva care sa-i atraga pe tineri, ar fi minunat.nu am mai scoate sunetele specifice cand suntem intrebati de scoala. dar cine se gandeste la noi? cine?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da. Daca as putea as sta 10 din 12 ore la scoala, invatand la matematica pana neuronii ridica steguletul alb si cad epuizati
La cantitatea de materie inutila care am asimilat-o in ultimii 3 ani in liceu simt ca imi pare rau de mine

| Silvia a răspuns:

Uneori laughing
Dar îmi place pentru că mă întâlnesc cu colegii şi pauzele sunt chiar foarte tarihappy.

| anss23 a răspuns:

"O pierdere de timp irosita"?laughingSe vede ca nu prea iti place la scoala.
Dar stai sa vezi cum va fi la serviciu.straight faceLa scoala cand ti-e rau poti lipsi, la serviciu esti dat afara.Ai mult mai multe avantaje, si o sa-ti dai seama de cat de bine era cand erai eleva doar peste cativa ani, cand va fi prea tarziu.

| snowflake a răspuns:

Asa spuneam si eu cand eram la scoala, mai tarziu, acum. regret ca s-au terminat acei ani superbiwinking

| andyandreeas a răspuns:

Normal ca imi place, numai cand ma uit la ea in vine sa... :-&