| MihalacheConstantin a întrebat:

Vreau sa cumpar caracatite (mici, puiet), de unde?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si cine nu te lasă?

| Violleta2022 a răspuns:

In Romania poti cumpara numai caracatite congelate, din alea care le pui in tigaie si le gatesti, mancandu-le.
Daca vrei caracatite vii, te duci la ocean si le pescuiesti.

| dullcat a răspuns:

Buna.Aici nu este site de anunturi, iar postarile trebuie sa fie sub forma de intrebare.

| gabicoo a răspuns:

Încearcă la guvern, parlament și președenția României - nu aici!

| ReddY25 a răspuns:

Pune anunțuri pe alte site-uri, nu aici

| gigicotlet a răspuns:

Pai, si unde vrei sa le cresti? iti trebuie un fond piscicol ceva, bazin, lac de adancime etc.