| carla2010 a întrebat:

Vreau sa demolez o casa - care sunt pasii pe catre trebuie sa-i urmez si cat ma costa? (autorizatii, transport moloz, firma care demoleaza)?

3 răspunsuri:
| Johndoe2023 a răspuns:

Depinde de oras. pretul demolarii si transport este in functie de dimensiunea casei ( in functir de cati m3 vor fi)

| Alexia26 a răspuns:

Aici http://bagy2.blogspot.ro/2015/09/obtinere-autorizatii-si-avize-in.html gasesti toate raspunsurile la intrebarile tale.

| carla2010 explică:

Si pentru acte dati vreun sfat? Poate stiti raspunsul: daca n-are cadastru si intabulare, se poate demola, sau nu da primaria aviz? Si transportul molozului intra in preturile de pe site?