| Carina1995 a întrebat:

Vreau sa imi fac camera mov.ce culoare s-ar potrivi cu movul?

Răspuns Câştigător
| ellenuk a răspuns:

Pai galbenul e cel mai bine contrastat cu movul caci sunt culori opuse! dar ar merge si negru, alb! sper la o fundita daca te-am ajutat!

8 răspunsuri:
| Lyndsey a răspuns:

Si eu am vrut sa imi fac camera pe mov, dar parintii mi-au zis ca de la mov te dor ochii.Pana la urma mi-am facut-o portocalie...si e super faina.Incearca pe portocaliu.Dar daca tot vrei sa ti-o faci pe mov, combin-o cu rozwinking.Pup.

| liliacALB a răspuns:

Recomand galben, rosu sau alb.

| LiimeXdx a răspuns:

Pai...verde,galben si negru se potrivesc cel mai mult. happy

| RedRoses a răspuns:

Buna Carina.Eu as zice ca movul e destul de tipator daca e inchis. Daca e mov deschis ar merge cu negru zic eu. Dar stii cum ar merge cel mai bine sa iti faci? Gri cu roz.Aceasta combinatie merge super! Sau rox cu verde.Dar daca faci roz cu gri sa fie roz mai deschis si un gri mai inchis...E super! Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Carina1995 explică:

Portocaliu si galben e acum, ma gandeam si la albastru cu o alta culoare, dar nu prea ma pricep la combinatii de culori

| tatarugabriela a răspuns:

Cu mov se potriveste de minune bleu, alb, roz deschis si chiar si un mov mai deschis.