| irinaursu a întrebat:

Am o fetita de 8 ani ce a fost diagnosticată la naştere cu Sindrom Plurimalformativ, Sindrom Floppy, retard psihomotor sever cu nedezvoltarea limbajului, incontinenţă sfincteriană, palatoschizis. A fost supusă mai multor intervenţii chirurgicale fiind necesară o altă intervenţie chirurgicală pentru îmbunătăţirea stării de sănătate. Situaţia materială a familiei este precară in momentul de fata si mai sunt necesari 2800 lei pana pe data de 10 septembrie 2011 cand e programata o noua interventie. Ajutorul vostru ar conta in a face posibila interventia, timpul fiind foarte scurt. Contul in care se pot vira banii este deschis la BRD: RO29BRDE340SV40782203400. Va multumesc foarte mult.

Răspuns Câştigător
| DeutzZa96 a răspuns:

Buna sunt madalina(13) ani m-a impresionat cazul tau dar voi incerca pe 5 sa iti trim bani funda?

112 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| XHHHX a răspuns (pentru aclean):

Iti bati joc

| Just4Joker a răspuns:

Salut!
Stiu prin ce trece, eu am sindromul CD-ROM.

| PotatoMustDie a răspuns (pentru WiGGy):

Tu stii cat de fraier demonstrezi ca esti prin raspunsul tau?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

O sa incerc

| ItachiUchiha a răspuns:

Imi pare rau pentru ea.

| adrii22 a răspuns (pentru deuceD):

Corect...of of...

Răspuns utilizator avertizat
| summergirl25 a răspuns:

Imi pare rau, am raspuns prea tarziu, dar sper ca s-a facut bine

| Delicios a răspuns (pentru WiGGy):

Chestia asta cu fetitzza e un Fail voi nu vedeti>> Asa zic si eu : Am sindromul Pc'uluilaughing) Prea mult TPUlaughing

| AdamJensen a răspuns:

Huuuuuuuuuuaaaaaaaaaaa!

| xxxSecretDiscretxxx a răspuns:

Ce trist.

| Croitor_Mihaela_1996 a răspuns:

Ne rugam pentru voi in continuare

Răspuns utilizator avertizat
| factorulics a răspuns:

Imi pare rau pentru fetita dumneavoastra. Nu va putem ajuta si in alt fel? (haine, jucarii...) Daca doriti contactati-ma la id: factorul_ics.

| andrei213 a răspuns:

Cine stie ce tigani si ce hoti mai sunt si astia.

Răspuns utilizator avertizat
| Doctorfishadi a răspuns:

Bafta!

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, imi pare foarte rau pentru ce are fetita dumneavoastra, stiu foarte bine ce este necazul si durerea. Mereu am sa o pomenesc si pe ea in rugaciunea mea speciala pentru toti bolnavii lumii. Ma voiu ruga pentru ea, ca Medicul Suprem Dumnmezeu sa aiba mila de ea si sa o vindece. Doamne, ai mila de aceasta familie greu incercata prin chinurile si suferintele fetitei lor, da-le acestor oameni multa forta si curaj, sa aiba increderea imensa in Tine. Da-le ocazia sa poata ajunge acolo unde se poate vindeca fetita. Fii mereu cu ei si binecuvanteaza-i, Amin. Multa sanatate ii doresc! Imi pare foarte rau ca nu pot face mai mult.

| Antonya15 a răspuns (pentru andrei213):

Sa iti fie rusine! Oamenii au nevoie de ajutor si tu ii faci tigani si hoti!

| andrei213 a răspuns (pentru Antonya15):

Hai mai du-te d...u si tu de cretina

| Mădălllinna a răspuns:

Multa sanatate!