| Aberdeen a întrebat:

Buna!
Am inceput sa urmaresc Death Note, si este destul de interesant.Sunt fascinata cel putin de vigilenta si inteligenta lui Light si L.

Deci, voi ce parere aveti despre acest serial?

Răspuns Câştigător
| floryynnel a răspuns:

Foarte bun, nu are rost sa fac spoilere. Dupa ce termini Death Note, iti sugerez si Code Geass(ambele serii, e in genu Death note, merita)

7 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

A fost si ramane unul dintre cele mai bune animeuri pe care le-am vazut.

| neca a răspuns:

A dou-a parte a animeului nu mise pare la fel de buna ca prima

| Blackyuu a răspuns:

Este un anime foarte bun.

| Kariin a răspuns:

Este foarte interesant! Eu te sfatuiesc sa vezi si filmul! big grin

| Aberdeen explică (pentru Kariin):

Voi urmari si filmul, multumesc de sugestie!

| OtakuForever a răspuns:

Buna, am fazut anime-ul 'Death Note', si este un anime care te atrage inca de la inceput si povestea care este concentrata pe lupta dintre Light si L. Si ce face fiecare dintre ei doi pentru a castiga, te las sa descoperi tu singur/a ce se intampla in continuare. Este un anime foarte reusit.
La revedere.

| DeeaMack a răspuns:

E suuuuuuuper