| Nyya a întrebat:

Hey stie cineva un anime cu o fata care intra intr-o scoala de baieti unde nu exista alte fete, iar unii golani din scoala incearca la inceput sa o bata iar dincontra sa fie invers? Adica ea sa-i bata si pana la urma sa o placa toti baietii din scoala si sa inceapa sa vina alte fete.

4 răspunsuri:
| euu33 a răspuns:

Ouran highschool host club?

| Nyya explică (pentru euu33):

Nuuu il stiu si p-asta iar baietii aia o confunda cu un baiat pana la un moment dat -.- Si al meu n-are grafica aia urata

| ZZZZ554 a răspuns:

Cumva kaichou wa maid sama? Daca nu este asta sorry! Macar sper sa fiu de ajutor!

| Nyya explică (pentru ZZZZ554):

L-am vazut... sad Era altul da nu-mi pot aduce aminte crying((((Ms oricum ca ai raspuns...(apropo in Kaichou wa maid sama mai erau fete in cazul meu NU erau fete deloc doar 1)