| Korb a întrebat:

Mai exista fete care nu iubesc golani?

Răspuns Câştigător
| punkbuster9988 a răspuns:

Exista frate dar sunt rare si trebuie sa stii sa le cauti.

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Normal că mai există, trebuie să le cauți!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Alea care se uita dupa nebuni renunta si se multumesc cu unul ca tine pentru ca nu au incotro.

| Korb explică (pentru mgtow):

Adica eu ce-as fi moarte pasiunii?

| mgtow a răspuns (pentru Korb):

Un fel de prost dar stai asa: ele profita la maxim viata facand prostii cu acei nesimtiti care ar merita o educatie militareasca nu sa schimbe fete toata ziua si sa se multumeasca fiecare cu cate una pana moare. Aia zice hai azi cu el maine cu altu si uitel pe cumintelul asta il iau cu mine si ma multumesc, gata nu mai vreau chef nici golani dar tu daca te gandesti esti luat de fraier nu meriti pe cineva care a facut sex de N ori ar fi pacat nu crezi? Daca ai fi si tu golan ca ele da v-ati potrivi dar urmareste si tu una care stii ca a fost cuminte si sa fi avut vreo 2 parteneri la viata ei.

| mona a răspuns:

Mai rar dar exista...

| MadRaven a răspuns:

Prezentă!
Eu nu iubesc golanii, iubesc băieții simpli, amuzanți, cu bun simț și inteligenți. Păcat că nu am găsit niciunul până acum.
Numai bine!

| Korb explică (pentru MadRaven):

Bafta..si nu-ti pierde speranta!

| MadRaven a răspuns (pentru Korb):

Speranta exista, e mica dar mai exista laughing majoritatea sunt deja luati laughing

| SuneteDeChitara a răspuns:

Da, mai sunt.

| positivity a răspuns:

Există fete, trebuie doar să le găsești!
Adică, eu una urăsc golanii!

| mdaria a răspuns:

Absolut, si sunt multe. Numai ca probabil nu stii de ele happy

| mgtow a răspuns (pentru mdaria):

Daca ar fi multe ar fi gasit 40 pana acum, nu mai zi prostii pentru ca sant in numar mic asa cum e aurul complicat de gasit.

| tranquilaaa a răspuns:

Nu cred

| elena445 a răspuns:

Sunt multe chiar o fata ar alege un baiat simplu dar iubitor in interior eu urasc golanii

| justmebi a răspuns:

Da laughing mai exista fete care nu iubesc golanii...mai sunt fetele care iubesc golancele happy

| мαrrýиєlα a răspuns:

Da mai exista, dar eu nu ma numar printre ele laughing.

| iuliaa9974 a răspuns:

Mai exista baieti care nu sunt golani?

| Korb explică (pentru iuliaa9974):

Imi pare rau sa-ti spun ca da laughing

| iuliaa9974 a răspuns (pentru Korb):

Exact la fel cum exista si fete care nu iubesc golanii.