| Andres91 a întrebat:

am o intrebare simpla pentru voi dar vreau sa raspundeti normal, serios nu sa ma luati la misto. Eu sunt o fire mai timida.
Cum sa-i zic unei fete fata in fata nu pe mess, facebook etc?
Daca puteti dati-mi si un exemplu de conversatie.
La cel mai bun raspuns dau funda!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Niciodata nu vei cuceri o fata cu vorbele sau ideile altora. Cel mult o vei pacali pentru o perioada foarte scurta de timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bă, eu înţeleg ce este aia timiditate, dar tu eşti mai mult o fire bizară, nu timidă. Cum naiba poţi să întrebi pe cineva cum să-i spui unei fete c-o placi? Ce poate fi aşa de greu oare?

Frate, ceea ce a spus @neutrino îţi spun şi eu. Nu poţi juca teatru cu o persoană pe veci, pentru că într-un moment, când nici nu-ţi dai seama, vei uita o replică şi asta te va costa foarte mult.

| Fr3eZ a răspuns:

Un sarut spune tot... Bineinteles ca trebuie sa scapi de timiditate...

Daca ii dai un sarut indiferent de reactia ei imediata (iti da o palma/ te saruta inapoi) ea se va gandi la tine si va fi mai interesata de tine... Si inca ceva! Daca vrei sa o saruti bine ar fi sa fiti singuri in acel moment pentru ca ea sa nu se gandeasca la ce au altii de zis big grin