| Lorena6879 a întrebat:

1.Bună,unde scrie pe pachetele de țigări cat sunt de tari?
2.O prietena fumează niste țigări cu filtru albastru, cum se numesc?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate fumeaza Pall mall albastru

| Marius22222222222 a răspuns:

Intro parte

| 4evergentleman a răspuns:

De șmecherie o sa ajungi fast în cripta și acolo nu va scrie,, șmecheră"

| MotoBlitz a răspuns:

1. Este pusă o poză, cea mai slabă dezvoltă o gaură în gât și cea mai tare cancer incurabil
2. Se numesc"moarte pentru proști" și sunt accesibile oricui vrea să moară din alt motiv afară de bătrânețe

| Lorena6879 explică (pentru MotoBlitz):

Înțeleg că nu sunt bune și știu asta, e o alegere ce am făcut-o de șmecherie acum 2 ani dar e alegerea mea
Dar sunt f curioasă ce țigări sunt alea cu filtru albastru

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Lorena6879):

Si de ce nu o intrebi pe prietena ta ce tigari fumeaza ca sunt multe marci, poate fi kent scurt kent 8

| VoidEternal a răspuns (pentru Lorena6879):

Așa cum a fost alegerea ta "de șmecherie" sa te apuci, nu poate fi tot alegerea ta dintr-un milion de motive, sa te lași?

| DrMihailoviciS a răspuns (pentru VoidEternal):

Măi, dacă asta este alegerea lui, sa fumeze sa nu fumeze, este STRICT decizia lui. Nu trebuie sa se bage nimeni, ea săraca doar a întrebat de un tip de țigări, atâta tot. Luați și respectați drepturile civice

| VoidEternal a răspuns (pentru DrMihailoviciS):

laughing

Cam ce am făcut eu ca să îi lezez integritatea drepturilor ei civice? Ca-s chiar curios. I-am pus o întrebare care poate o face (sau nu), să se gândească de două ori înainte să se apuce de un nou pachet, săraca...

Dacă îi ziceam că la noul pachet o sa fie expulzată din Romania atunci îi lezam drepturile civice.

| Lorena6879 explică (pentru VoidEternal):

Da,de șmecherie m-am apucat, am văzut la alții și am încercat și eu, și a fost alegerea mea, DC nu mă las? nu vreau

| Lorena6879 explică (pentru DrMihailoviciS):

Adevărat ca e alegerea mea