| Aliyaa a întrebat:

1. Ce pareri aveti de samsung corby?
2. Ce parere aveti de telefoanele touch screen, vi se par mai dificil de intretinut?
3.Cati dintre voi aveti telefon touch screen?

Răspuns Câştigător

1)am si eu samsung Corby si imi place foarte mult.Nu am avut probleme, mi se pare foarte "inteligent", face foarte multe pentru pretul lui, sunt foarte multumita de acest telefon si cred ca acum l-as mai cumpara inca o datawinking
2)Telefoanele cu touch screen nu mi se par dificil de intretinut, deoarece au o folie protectoare pe care de aceea au si pus-o:ca sa iti protejeze ecranul...si mie una imi plac foarte mult telefoanele cu touch screen. Un motiv foarte bun ar fi ca nu mai ai butoate care se uzeaza de la atatea tastaribig grin
3)Sa stii ca un procent foarte mare de oameni din intreaga lume au telefoane cu touch screen, nu stiu dc, dar mi se par utile, la moda si foarte eficientewinking

1 răspuns:
| PureCherry a răspuns:

Am telefon cu touch screen, si nu, nu se intretine greu doar sa ai grija sa nu il zgari...
Si corby e varza am avut e numai plastic l-am scapat de 2 ori din gresela, prima oara i-a sarit aproape tot, iar a 2-a nu am mai avut ce sa ii fac.
Acum am samsung s5230 este marfa. Muult mai bun decat corby.
Asa ca il recomand cu caldura! te pop o zi foarte buna