| FlowerRoseRose a întrebat:

1) cine a inventat temele?
2) cu ce scop?

Răspuns Câştigător
| Never4ever a răspuns:

1.Un om cu probleme psihologice
2.Cu scopul de a ii enerva si tortura psihic pe saracii copii.

| FlowerRoseRose explică (pentru Never4ever):

Ai atâta dreptate...Ms(să îmi spui unde e acel om ca să pun capăt și lui și temelor)

12 răspunsuri:
| JiTerra a răspuns:

1) nu stiu si nu-mi pasa [nu le fac oricum pe majoritatea]
2) cu scopul de a exersa acasa, obligat, ca de buna voie putini o fac.[ma numar printre ei]

| Mangustă a răspuns:

Probabil ce-i responsabili cu educatia elevilor. Pentru a invata macar in ulrima instanta ca si asa in clasa nu asculta nimeni.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Pentru a fi rezolvate.

| KristalPop a răspuns:

1) Cineva deştept şi inteligent căruia i-a păsat foarte mult de activitatea elevilor în timpul liber.

2) Făcând temele îţi exersezi cunoştiinţe pe care le-ai dobândit la şcoală, temele sunt o responsabilitatea, o obligaţie pe care mulţi elevi din ziua de astăzi nu o mai consideră o obligaţie, ci doar o pierdere de timp. Ăsta e Sistemul de învăţământ.

| Pătru_Denis_2004 a răspuns (pentru KristalPop):

Dar degeaba daca nu inteleg din ce spun profesorii

| CosminC86 a răspuns:

1. Un om rau psihopat
2. Pentru a tortura psihic un copil, pacat ca eu nu-mi fac temele niciodata!

| PotatoMustDie a răspuns:

1. Cineva;
2. Sa ne tina ocupati.

| FlowerRoseRose explică (pentru PotatoMustDie):

Foaem copii si avem dreptul la joacărte adevarat, dar de ce sa ne tina ocupati, că sunt

| Indestructible a răspuns:

Așa, și dacă vei afla, te vei duce la cel care a inventat temele și i le vei da pe toate de cap? Sau cum?

| LoRyY99 a răspuns:

1. nu stiu si 2. probabil ca sa ne tina pe noi ocupati laughing...dar. bune intrebarilestraight face

| FlowerRoseRose explică (pentru LoRyY99):

Mersi dar cred ca cineva vrea sa ne scoata din minti