| anonim_4396 a întrebat:

10 la engleza oral. Voi?

Răspuns Câştigător
| tmktony a răspuns:

Ma bag si eu la lada aia de bere.big grin

24 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Felicitari!winking Tine-o tot asa.happyEste foarte clar ca iti place limba engleza.happy
O sa te ajute mult aceasta limba, asa ca invata cum ai invatat si pana acumhappy

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Felicitari si succes tuturor in continuare! Fiul meu e programat pentru maine (la franceza).

| Barajag a răspuns:

Bravohappyfelicitari, tine-o tot asa la oral, cat despre teoretic nu ne-ai spus nota...cumva e mai mica? (nota)big grin

mira
| mira a răspuns:

Felicitari si succes.

| Gregory a răspuns:

Bravo! Si eu am luat tot 10 cand am dat bacul (in urma cu 4 ani) happy You are the manwinking

| ioanaa a răspuns:

Felicitari tuturor! Si astept sa imi ziceti cum v-ati descurcat si la restul probelor. Bafta multa!

| remus a răspuns:

Hai lasa... nu esti tu, englez de origine.

| dulshe a răspuns:

Bravo!

| ellene a răspuns:

Te anunt maine.bravo

| ellene a răspuns:

10 am luat si eu! bafta in continuare

| greg a răspuns:

10 dar acum vreo 4 ani

| Princessee a răspuns:

Felicitarile mele!
Tine-o tot as!

| kuka a răspuns:

Me too! bravo, clau happy

| bibitza a răspuns:

10 franceza oral tongue. felicitari :*

| pachy a răspuns:

Felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Abia am terminat a 10a deci mai am putin pana la bac.
Felicitaritongue
Si succes la celelalte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu de ce, insa imi miroase a lauda. flerul meu imi spune ca tu ai terminat mai demult liceul.insa ma rog, daca iti place sa ti se ureze in fiecare zi la multi ani, am sa o fac:felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felicitari si voua.

@ursulika nu inteleg la ce te referi exact, la romana oral am luat 9.5, numai doua examene am dat pana acum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bravo bravo:* eu maine am...numai ca la germana oral

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noi ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felicitari!
Eu am luat 9, 50 la engleza oral.Iti urez succes si pe mai departe.
Promit ca iau o lada de bere Ursus si facem chef dupa bacbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felicitari!
Eu am luat 9,50 la engleza oral.Iti urez succes si pe mai departe.
Promit ca iau o lada de bere Ursus si facem chef dupa bacbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felicitari, Clau! Sa ne tii la curent cu notele! Sper sa ai la toate peste 9, 50. Bafta pe mai departe!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multam tuturor pentru urari!

@Tudor de acord. Iau si eu una daca il iauwinking
@tmktony numa` bine, si jucam si un Zuma Star Wars, sa trecem runda 7 si 8 laughing
@ellene feicitari si tie, bafta maine la scris. happy