| Joint_4006 a întrebat:

A aparut in Romania pana la urma acel Kent Convertibles sau Click.Se zice ca in saptamana 14-20 martie va fi disponibil la magazinele din toate orasele.
Sa fie asa? Chiar sunt curios cum e, nu mai am rabdare!

2 răspunsuri:
| bmh93 a răspuns:

Cred ca pana la aceasta data au aparut in majoritatea oraselor...azi mi-am luat un pachet si mi-au placut foarte mult si cred ca voi renunta la dunhill blue in favoarea KENT Convertibles:X

| alinius a răspuns:

Da. Au aparut de ceva vreme. Mi'am luat si eu tocmai azi pentru ca am avut altele si nu m-am indurat sa le arunclaughing)
Sincer sa fiu sunt foarte bune:X:X
Destul de mentolate si ai o senzatie de racorire intensa, deci sunt super:X:X

Funda?