| anonim23 a întrebat:

are idee careva daca au aparut in romania Kent Convertibles? daca au aparut, unde pot gasi? daca nu, cand vor aparea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au aparut deja, cel putin in braila au aparut de ieriwinking

9 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nu a aparut, va aparea cica peste vor 2 luni cam asa, daca nu si mai mult!

| CPR a răspuns:

Sunt pe piata eu am vazut la un mic magazin de cartier, asa ca nu o sa fie prea greu de gasit nici in alte magazine mai mari sau tutungeri.
La pret nu m-am uitat poate ma lamuriti voi.

| CPR a răspuns:

@anonim sunt din Tg Mures

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbiti prosti, eu am intrebat la un tabac shop din cluj si de la o reprezentanta kent (era o oferta la kent hd), si au spus amandoua ca in decursul acestei saptamani vor fi pe rafturi, mie mi-a spus ca de luni in colo, asa ca nu mai avem de asteptat mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CPR, din ce oras esti? si imi poti spune numele magazinului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care imi zice si mie daca au aparut kent convertibles sau daca stie mai exact cand apar in cluj? big grintongue

| anonim23 explică:

Si. cum sunt? cat costa pachetul? sper sa apara cat mai repede si in bucuresti... big grin

| alexis951 a răspuns:

Pachetul costa 12 lei