| Mirel4412 a întrebat:

A avut cineva experiente urate de la dentist? Daca da, cum a fost?

2 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

Am avut o tumora beligna care a fost confundata cu abces dentar si mi-a mancat din maxilar. A trebuit operatie pe sinusuri si zile bune de recuperare. Mi-a luat bani pe consultatie degeaba si ma tinea de vorba la telefon insistand ca nu are nicio vina si ca de fapt nu am fost eu atent, cred ca incerca sa inregistreze in caz de vreun proces.
Mai am un caz in familie cand i s-a scos o masea perfect sanatoasa din greseala.

| Mosotti a răspuns (pentru Apokales):

Daca mie imi scotea o masea sanatoasa din greseala, ii scoteam si eu lui una, asta clar.