| Girly97 a întrebat:

A comandat cineva produsul Wellneo 3in1 warm massager? As dori pareri despre el.
Multumesc!

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Buna.
Încălzește (dar nu foarte tare)și masează ușor picioarele și îl poți folosi și pe post de perna sa o pui unde și când ai dureri musculare.Nu e ceva wow oricum.

| Girly97 explică (pentru AvalohAlyn):

Functioneaza pe baterii?

| AvalohAlyn a răspuns (pentru Girly97):

Nu pe baterii ci o bagi la priza.

| Girly97 explică (pentru AvalohAlyn):

Multumesc. Vine de obicei cu un manual de instructiuni?

| AvalohAlyn a răspuns (pentru Girly97):

Da.Bineinteles.

| Girly97 explică (pentru AvalohAlyn):

Multumesc!

| AvalohAlyn a răspuns (pentru Girly97):

Revin cu o rectificare:aparatul 2 in 1 shiatsu warm massager wellneo ala masează, cel 3 in 1 nu masează ci doar încălzește.

https://m.emag.ro/......D5DD5GBBM/

Îmi cer scuze, sunt produse asemanatoare și le-am confundat.

| Girly97 explică (pentru AvalohAlyn):

E in regula.