| anonim_4396 a întrebat:

A cumparat tata un laptop stricat din targ fara sa il probeze can i-am bagat incarcatorul arata ledul ca incarca bateria dar cand apesi pe buton nici un power se intrerupe 3 secunde apoi incarca bateria la fel stie cineva ce defect ar avea un sfat multumesc tuturor, precizez ca e un laptop vechi procesor i386 Siemens nixdorf cu floppy disc

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cit a dat pe el?

| Georgesava a răspuns:

Daca l-a luat din targ mai mult ca sigur acei oameni lau modificat sau reparat cum vrei sazici ca sigur era stricat ca atunci cand il bagi in priza sa arate ca se incarca n-ai ce face dul undeva dar cred ca degeaba