| 211wasgnij a întrebat:

Aṣ dorii să-mi scriu numele actual într-o limba exotică: africană, chineză sau japoneză.
Primul care mă ajută și-mi oferă și site-ul ca să mă conving îl sancționez cu o fundă.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te cheama? Sa vedem daca te pot ajuta cu japoneza.

| 211wasgnij explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa-mi schimb numele actual de pe TPU, știu ca numerele se scriu la fel indiferent de limba dar literele nu.
Prin urmare ce caut eu să am într-o limbă destul de grea este: wasgnij.
Dacă nu-mi dai link-ul să mă conving voi ignora răspunsul tău.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 211wasgnij):

Nu zic nimic despre africana, dar stiu ca in japoneza si chineza nu exista sunete care sa corespunda literelor, desi pe net exista o multime de tampenii de genu. http://www.220.ro/jocuri/altele/Numele-Tau-In-Japoneza/NFVtRe2o9F/. E fals, dar poate te ajuta. Alta idee n-am.
http://japanesetranslator.co.uk/dictionaries/your-name-in-japanese/. Asta te ajuta si e mai corect, dar merge doar cu numele adevarate.