| anonim_4396 a întrebat:

A făcut cineva de aici 1 milion de dolari? Nu trebuie sa îmi spuneți cu ce vă ocupați sau dacă vă ocupați sau prin ce mod ați făcut. Dar cât de dificil a fost pentru voi procesul până ați ajuns la această sumă? Sau dacă nu ați făcut această sumă, credeți că ați putea face această sumă într-un final?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu a făcut nimeni de aici, căci milionarii nu au timp să petreacă aici.
Sau dacă nu ați făcut această sumă, credeți că ați putea face această sumă într-un final? Da, cred asta,

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur o fac. Până ies la pensie veniturile mele adunate într-o viață sper să atinga milionul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caută în altă parte și o să înveți cum să faci 1 milion de euro în 20 de ani legal.

Primul lucru - să te faci IT-ist și să ajungi foarte bun.

De la 30 la 40 de ani faci 5 apartamente de 100.000 fiecare

De la 40 la 50 de ani mai faci 5 apartamente de 100.000 fiecare.

CAUTĂ că de câțiva ani se discută cum se fac apartamente așa de IT-iști.

| raspundtputpu a răspuns:

Am facut și e grele fără scoala. învață

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns (pentru raspundtputpu):

Ești ironic. Te dai deștept. am înțeles. happy

| Salontanul a răspuns (pentru UNEXPERTINCEPATOR):

Ca o fi destept, ca n-o fi, ramane devazut. Oricum nu scrie cu litera mica dupa punct, ca altii.hee hee