| SakuraMiraiEdo a întrebat:

A fi slab, ca personalitate, e un defect?

13 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Privind la modul general, cam este un defect, mai ales in zilele noastre.

| RAY a răspuns:

Da ca profita multi de tine si te ia drept fraier, daca nu ai tupeu si alti te vad inferior lor vor profita de tine cand nu le mai faci pe plac le vezi adevarata fata, nu trebuie sa fi dur sau sa te scimbi sa sa fi rational, sa inveti din greseli mereu

| T0T a răspuns:

Depinde în ce sens te referi slab ca personalitate.

| SakuraMiraiEdo explică (pentru T0T):

Ma refer slab, in sensul ca renunti usor la lucruri, nu lupti pentru ceea ce vrei si esti ranit usor.

| T0T a răspuns (pentru SakuraMiraiEdo):

Păi ăsta e defect pentru că mai mult ai de pierdut din cauza asta.

| OldSoul a răspuns:

Este un foarte mare defect.
Vei avea mult de pierdut pe seama asta.

| Mayhem666 a răspuns:

Cam da.

| RainmakerX a răspuns:

Din nefericire da...

| Sociopat a răspuns:

Da.

| UnBroken2016 a răspuns:

Da pentru ca te vor calca toti in picioare.

| Divy a răspuns:

Da eu am personalitatea slabă și am o mulțime de eșecuri pe toate planurile deci e un defect imens din care ai multe de suferit și de îndurat!
Dacă mai ai întrebări pentru mine în acest punct de vedere sau altul sunt gata să te ascult.

| Innsbruck a răspuns:

Normal ca este...asta o sa te distruga.

| MorganaM a răspuns:

Slab ca personalitate, ar insemna ca e slab, papa-lapte, ii sufla vantul caracterul si nu are principii bine fixate dupa care se ghideaza in viata. normal ca este un defect ca cineva sa fie precum o gaina fara cap straight face