| IoanaIonuca a întrebat:

A incercat cineva gama Revalid, in special sampon si balsam, pentru cresterea parului? A avut ceva efecte?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-au placut mult fiolele de la ei, imi crestea parul mai repede si tot apareau fire noi de par laughing

| Seven07 a răspuns:

Fosta mea iubita era obsedata de gama asta de produse, si nu nu a avut nici un efect pentru ea. Sincer tind sa cred ca singurele lucruri folositoare sunt cele cu adevarat naturale. Incearca sa folosesti ceaiul de menta, ajuta enorm in cresterea parului.

| IoanaIonuca explică (pentru Seven07):

Eu folosesc deja de o luna-daca nu mai mult, dar parca tot mai tare imi cade. Am citit ca la primele spalari e ok sa iti cada mai mult (iti cad firele slabe sau cum scria laughing ) si nu observ nicio imbunatatire. Ceaiul de menta folosit cum? Sa ma spal cu el pe cap?

| Seven07 a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Sa iti speli radacinile, un fel de masaj nu sa iti torni in cap :-)), ajuta foarte mult.