| alexxaz a întrebat:

A inchiriat cineva o rochie de mireasa? Se merita?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Merita deoarece dupa nunta cel mai probabil nu mai vrei sa stii de rochie. O rochie este destul de scumpa. Pe de alta parte sa ai rochia ta este o amintire unica. Este unul din acele lucruri memorabile. O dovada vie a ce ai trait tu intr-o zi de neuitat.

| adeana a răspuns:

Da, clar merita.
Poti gasi rochia dorita, la super pret si apoi nu-ti mai faci griji ce faci cu ea, unde o tii sau cand vei reusi s-o vinzi pentru ca o dai inapoi. Pentru ca oricat de tare ti-ar placea s-o pastrezi, vei vedea ca doar te va incomoda si dupa nunta nici n-o sa-ti mai pese de ea happy
Du-te sa vezi oferta, probeaza si apoi te hotarasti.

| adelutza_9680 a răspuns:

Merita, dar orcine cred ca si-ar dorii sa isi pastreze rochia de mireasa, caci acesta este un sentiment unic. Poti gasi rochia dorita la un pret super, dar sa iti pastrezi propria rochie este un sentiment inedit.

| andytza a răspuns:

Fata de pretul uneia de cumparat se merita dar gandeste-te ca o data in viata te casatoresti (se spunea candva). Iar responsabilitatea pe care ti-o asumi avnd grija sa n-o arzi, rupi, patezi pentru ca vei fi obligata sa platesti este mai mare. Dai un ban in plus dar scapi de griji si vei ramane si cu amintiri.
http://www.bizoo.ro/produse/inchirieri-rochii-de-mireasa/start-0/10/

| ing3ras a răspuns:

Asta mi se pare cea mai mare tampenie 1 data in viata te mariti, cumpara ti rochia dorita...in limita banilor binenteles happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa, se merita...in primul rand dai mai putin pe kirie, nu ramai cu nicio amintire daca te casatoresti de mai multe ori si beneficiezi de transpiratia altor persoane ca de un adevarat kilipir!laughing O ALEGERE SUPERTRAZNITA!laughing