| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea mea cea mai importanta este: a murit pheobe tonkin alias cleo din h2o(adauga apa), am vazut tot felul de comentari ba ca a murit in accident de masina, sau din cauza ca bea mult si fuma si fuma ierburi uni ca e o minciuna sau ca nu a murit, poate cineva sa ma lamureasca si pe mine daca chiar a murit sau traieste, dar nu vreau de la oricine, vreau sa stiu de la o sursa sigura.cine ma poate ajuta.Va multumesc!

19 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Cleo nu a murit a aparut si in noile episoade din noul sezon in schimb Emma nu a mai aparut deci nu stiu ce s-a intamplat cu ea

| Craciuuun a răspuns:

Da.Shhh.sunt baiat da imi placea cand eram mai mich.Cleo Si Ema au murit.Cleo a murit in accident rutier, iar Ema se droga fff mult.cat despre Rikki nu mai fake episoade. a paralizat la picior inkerkand sa se sinukida

| Lorena_9823 a răspuns:

Phoebe nu este moarta in nici un caz pentru ca a aparut sezonul 3 din h2o si am citit de la o sursa sigura ca nu e moarta.Claire Holt(Emma) nu mai apare in al 3lea sezon pentru ca era ocupata cu alt film si nu mai avea destul timp si pentru h2o:d
Sper ca te-am lamuritwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau sa te mint dar stiu ca cleo nu e moarta nici ema pe situri sunt multe chestii mincinoase bagate de copii de 8-9 ani nu mai asculta de toti.eu am citit intr-o revista...dezi e sursa sigura.ma bucur ca te-am putat ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai Frate Emma s-a mutat cu fmilia ei in australia si na na mai parcitipat la film ce mm nu intelegeti scuze de vb.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am auzi si eu ca phobe tonkin a murit din cauza bauturii si a drogurilor dar nu cred pentru ca a aparut in noile episoade

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca Emma si Cleo nu au murit.deoarece in primul rand nu cred minciunire legate de bautura...deoarece mi se pare o fata foarte cumint, si cred ca ea sar fi gandit daca ar fi vrut sa se drogheze sau letele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emma nu a murit, nu mai credti toate prostiile care le-au scriu alti,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

am murit emma in accident de masina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Utytytuyjy8u
hgjnh88hmh
hnkyuyjjjjjjjjjjjjjjyyyyyyy7777iuihuiy7

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu a murit se intoarce in noile episoade ceilalti nu au ce face decat sa inventeze povesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce a murit ema

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai murit sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a muri si sunt sinera ca nu a muri t poate i sa facut rau ca poate acum este la spital sa vada ce are si au spus astia nin desene ca a plecat cu parinti sa vada lumea adic sa vada paris etc si dc nu arata videoclip cum a murit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai incredere in tine poate na murit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cleo a murit ci emma ea a avut accident