| anonim_4396 a întrebat:

Așteptați Crăciunul? De ce? big grin
Eu îl aștept cu nerăbdare dar, mai este o veșnicie până atunci! sad

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu îl aștept, oricum o să vină la un moment dat, deci la ce bun să mă dau cu fundul de pământ că sunt nerăbdător?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu încă mă cred în luna septembrie.
Crăciunul, nu. Vacanța, da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai sunt vreo 3 saptamani, unde e vesnicia?
Si nu-l astept.

| KatomikaTakumi a răspuns:

Daaa, vreau sa vina cat mai repede. Deja am niste idei, ce sa fac cu familia...
De ce? Pentru ca iubesc Craciunul

| OliviaLove a răspuns:

Ooo daa :X eu sincer sunt un pic cam obsedata de Craciun laughing deja fac planuri laughing.

| OFetita15 a răspuns:

Pai, da astept. Pt ca...E craciunul

| AnyyMeAnyy a răspuns:

Eu il astept pentru ca atunci voi merge la un concert, dar acum nu mai e o vesnicie, mai sunt cateva saptamani.winking