| Claudettee a întrebat:

A-ti avut vreodata o relatie la distanta? Ce parere aveti despre asta?

Răspuns Câştigător
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Trebuie sa ai increderea necesara in tine,in primul rand, pentru a stii daca poti avea incredere si in altcineva, daca esti capabil sa ii citesti caracterul si personalitatea, fara sa interactionezi in mod direct cu persoana respectiva...
Cum zice si fuzzer, depinde de cele doua persoane in cauza.

2 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Totul depinde de caracterele celor doi, de asemenea si de increderea si de sentimentele puse in joc.

| BlackChocolate1 a răspuns:

Nu merge! O relație la distanță te va face tot timpul să suferi!