| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea să revin din nou la țigări, eu am fumat până acum doar Dunhill Albastru si Parliament aqua blue și mai nou am văzut noul ambalaj de la Marlboro Red, nu prea m-a interesat prea mult Marlboro până acum deoarece le-am considerat țigări de oameni cu experienta, de cowboy adevărați. Eu oricum nu fumez mai mult de 2 țigări pe zi. Am auzit și povestea lui Marlboro Man, cei care l-au interpretat în filme au murit de cancer la plămân. Aș vrea să aud părerile voastre în legătura cu țigările Marlboro și ce țigări fumați și de ce? Nu doresc răspunsuri de genul (lasa-le etc.) cunosc și eu efectele acestora.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tigarile Marlboro sunt tari. Mai ales cele din pachetul rosu.
Eu sunt fumatoare de cursa lunga. Fumez tigari hand-made, cu tutun netratat, foarte tari.
Tu pari sa fii fumator mai de duminica, asa, deci chiar nu-ti recomand Marlboro; o sa te ia ameteala de la ele.
Tigari slabe nu stiu sa-ti recomand ca de-alea n-am fumat nici acum 35 de ani, cand eram incepatoare.

| cuppidon15 a răspuns:

Eu fumez davidoff gold slim sunt foarte slabe si imi plac.

| ConnectionLost a răspuns:

Salut.
Păi după parerea mea Malboro, sunt ceva mai tari faţă de țigările fumate de mine Winston, Pall Mall albastru.
Fumez sa ma linistesc, nu sa par mai cool.