| anonim_4396 a întrebat:

A zis tata sa ma însor prin cunostinte dar el nu are nici o cunoștință el îmi zice că nu se însoară de pe strada? Voi ce părere aveți e bine ce zice tata? vreau răspunsuri serioase, întrebare pentru adulți.Mulțumesc

2 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Un raspuns clar si scurt ..NU!
Sentimentele, iubirea, grija, atentia, respectul ....sunt elementele esentiale intr-o relatie ...sunt elementele ce duc la casatorie. Daca este cunostinta sau de pe strada nu are nicio relevanta.

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns (pentru WxRo):

Acum eu îți pun o întrebare tu te ai căsătorit cu o femeie de pe strada?