| anonim_4396 a întrebat:

Aceasta sabie e Ascuțită?

https://www.military-shop.ro/......ium-Damast

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti naiv.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Dacă eu sunt naiv tu ce ești laughing?

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Admirator de naivi.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Mda

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De curis. Te pasioneaza sabiile?

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Da happy

Am multe catane vechi.

Foarte vechi.

Și săbii de cavaler.

Dar nu le pot folosi la antrenament.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Si mi e mi-ar place sa am. Eu ma uit mereu la AWE me. Pe youtube. Cum fac ei sabiile la diferite personaje sau caractere din filme, sau jocuri.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Strângi bani și cumperi una.

Găsești și modele mai ieftine de la 400 la 900 lei.

Dacă vrei ceva de calitate iei la peste 2000

Dar ai grija ca indiferent de preț sau model dacă e ascuțită e extrem de letala.

Sunt făcute ca sa treacă prin armura nu ca sa taie paine (cămăși de zale, platose, scuturi)

Îți dai seama ce efect ar avea asupra unui om care e din carne și oase.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi dau seama. Chiar ma gandesc sa cumpar una. Imi plac lucrurile astea.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Nici nu ai nevoie de autorizație :)

Toți cocalarii au.

Vezi numai sa nu ieși cu ea din casa.

Îți faci în curte sau unde vrei tu un loc de antrenament și dai bice.

Îți recomand acest site.

Cel puțin fata de alte site-uri zice clar dacă sabie e ascuțită sau nu.

http://www.cutite-vanatoare.ro/ro/produse/meniu-Categorie:Sabii.html

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi man. Chiar o sa ma interez si eu mai mult. Prima data strang bani de un alt telefon, dupa de sabie happy

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Ok happy

Npc