| Omunegru a întrebat:

Acum 2 saptamani dupa o perioada lunga de timp am cunoscut o fata si ne protrivim foarte bine, plus ca fata e foarte frumoasa.La o saptamana o persoana care este invidioasa cu 3 ani mai mare ca mine(eu am 16 ani) mi-a adus amenintari ca daca nu o las o sa o patesc de frica prietenilor lui am last-o insa nu cred ca este bine. Ce credeti?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă tu consideri că ai vreo șansă cu ea, luptă!

Apache
| Apache a răspuns:

Depinde si de fata...si depinde si de persoana
Daca as tine cu adevarat la fata aia atunci poate sa ma ameninte cat vrea ...nu pot sa o las