| socipath63092 a întrebat:

Acum 3 saptamani am ras si m-a intepat inima.de ce?

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Durerile cu caracter de înțepătură, durata de secunde si localizate punctiform nu sunt cauzate de inima, chiar daca sunt resimtite in dreptul inimii. Durerile care se accentueaza la presiunea asupra zonei dureroase sunt adesea cauzate de articulatiile dintre coaste si stern. Si atacurile de panica pot determina senzatie de constrictie la nivelul toracelui, senzatie de lipsa de aer si palpitatii.

2 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

rolling on the floor)
Nu are cum sa te înțepe Inima decât mușchiul din zona inimi.
Se mai întâmplă să te mai înțepe ce sa faci, nu ai ce sa faci rolling on the floor)

| RAY a răspuns:

E ceva normal, sunt atatia muschi in zona pieptului iar acele intepaturi pot fi cauzate de acei muschi, coaste, si eu patesc si cand beau coca cola