| Aly359 a întrebat:

Acum cateva saptamani m-am intepat in gingie. De atunci ma doare ingrozitor si nu pot sa mananc in ea sau sa musc cu ea. crying Ce pastila as putea sa iau pentru calmarea durerii?

1 răspuns:
| ColorfullColors a răspuns:

Cred ca te-ar putea ajuta un algocalmin. Dar daca doar te-ai intepat, deci toata durerea provine de la acea intepatura mai bine clateste-ti gura in mod repetat cu apa de gura. Aceasta va omori bacteriile si va faca intepatura sa se vindece mai repede si mai usor.