| larisa_8487 a întrebat:

am si eu o rpoblema mica...acum 2 saptamani m-a intepat o viespe pe laba piciorului! s-a umflat, apoi s-a dezumflat dar am niste mancarimi groazniceee nu mai suport! ce pot face sa nu le mai am?big grin

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cumpara de la farmacie Fenistil Gel si unge locul care te mananca de 3-4 ori pe zi.

kratos
| kratos a răspuns:

Mergi la farmacie sa-ti recomande un unguent pentru asta. Spune-le farmacistelor ce ai ca sigur te vor ajuta. Sunt niste creme care te ajuta in astfel de cazuri. Nu sunt in masura sa-ti indic cea mai ok solutie.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Aceasi problema am avut si euworried citeste ultima mea intrebarebig grin eu nu mi-am dat cu nimic...la fel mi se umflase dar mi-a trecut in 2 zilewinking

| gabitza_3022 a răspuns:

Buna! Cred ca cel mai indicat ar fi sa gasesti o alifie sau o crema pentru mancarimi.sau pentru unele rani.eu asa am scapat de alte mancarimi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mergi la medicul de familie, este cel mai în măsură să-ți spună ce trebuie să faci și cum!
Sănătate.
Pa, pa.