| Negroo a întrebat:

Abia m-am inscris pe site. Am o singura intrebare (asta e a doua) si cateva raspunsuri. Si totusi, pe profilul meu apare ca am 6 (sase) intrebari. De ce?
Si totusi, vizibila pe profil este o singura intrebare. Cine pune intrebari in numele meu si apoi le sterge?

https://ibb.co/QNrbJ4F
https://ibb.co/D1Zmx8X

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ai dreptate, sa stii ca platforma are bube in ultima vreme
si nu doar in ceea ce priveste contorizarea intrebarilor ci in mult mai multe chestii
stiu ca au anuntat cei din staff ca se lucreaza la platforma, se fac modificari

daca zici ca nu ai pus tu intrebari si apoi le-ai sters atunci nu am idee de ce iti apare ca numar mai mult
te asigur insa ca nu s-a folosit nimeni de contul tau sa puna intrebari si sa le stearga apoi, este probabil o eroare de sistem!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Simpatic):

Nu dooar intrebarile, ci si raspusurile.Robotelul,chestia aia care ne aproba postarile trebuie scos la pensie.

| Simpatic a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Corect, pe de alta parte daca se doreste a se imbunatati TPU eu nu stiu cu ce bani? caci modificarile costa, iar ce ne dorim noi sa se faca ar ridica mult costurile
sustin plata pe TPU si daca cineva o va implementa poate vor disparea cu aceasta ocazie toti trolli
am descoperit mai nou ca exista un alt tip de troll> prostul frustrat, intra dupa 4-5 ani de zile de inactivitate si isi varsa amarul pe userii care sunt aici activi, enuntand adevarate aberatii, chestii de genul "astia care stau aici si scriu nu au viata sociala", dar daca ai sta pe Facebook, instagra si alte platforme si ai sta pe ele chiar de la serviciu sau cand esti cu amanta, sotia sau prietenii in oras, inseamna ca ai viata sociala nu? eu zic ca da...EI BINE IN ACCEPTIUNEA ACESTOR NOI TROLLI, CAND INTRI PE TPU SI ESTI ACTIV NUMAI AI VIATA SOCIALA!

pentru acesti trolli ar trebui introdus sistemul de plata! sa vedem daca ajutoarele sociale si alte forme de indemnizatie pe care acesti infecti le primesc daca le ajung sa plateasca si o contributie lunara catre TPUwinking

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Simpatic):

Daca s-ar impune taxa, cel putin jumate din useri ar disparea, adica adolecenti care traiesc pe banii lui mami si a lui tati. Iar adultii nu stiu daca ar mai plati inca o taxa ca sa dea niste sfaturi care nu stii daca se tin seamna de ele, sau sa intre in conflit cu alti useri.Insa ca idee e bine.
Eu as cere insa o taxa celor care isi fac enspe mii de conturi.Sunt suspendati nelimitat, si la scurt timp iau de la inceput.Sau cei care cer stergerea contului si dupa un timp ii vad din nou. Astia clar nu au ce face.
Visam si nou cu astea, nu?=D

| Negroo explică (pentru Simpatic):

Sigur nu eu am pus mai multe intrebari. In plus, din ce citesc la "totul despre" se spune ca se sterge numele dar ramane intrebarea/raspunsul. Ori la mine nu apar deloc. Cine le poate sterge definitiv?

| Negroo explică (pentru Fatamuntilor):

Iar intrebarea asta mi-a fost stearsa de un editor. De ce daca robotul e de vina?

| Negroo explică (pentru Simpatic):

Iar intrebarea asta mi-a fost stearsa de un editor. De ce daca robotul, mama lui, e de vina?

| Simpatic a răspuns (pentru Negroo):

Ai dreptate, daca eu pun o intrebare si o sterg, apoi intrebarea ramane pe site si sus in loc de nume apare ceva de genul "anonim" in locul nicknameului meu!

in cazul tau, cred ca este vorba o eroare a siteului, nu ar fi prima, sunt dese in ultima vreme.
are legatura cu faptul ca s-au facut ceva modificari la platforma!

este posibil sa isi revina de la sine, nu te ingrijora, sigur nu a pus nimeni din staff intrebari in numele tau!

este doar o eroare din cate spui!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Negroo):

Exista doua modalitati.O postare poate fi raportata de cel putin doi useri seniori dispare, dar ajunge in atentia adminei.Sau se scrie la contact si este stearsa.Bineinteles daca incalca regulamentul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și la mine apare că am pus vreo 24 de întrebări când de fapt am pus 7.
Cred că aceste erori se datorează serverului sau poate că se lucrează la mentenanța acestui site.