| Mihaela2022 a întrebat:

Acum 5 luni m-am despărțit de prietenul meu timp în care am suferit destul.

Ieri m-am întâlnit cu el si am stat de vorbă mi-a spus ca are deja prietenă si nu vrea să ne împacăm. După ce l-am văzut parca suferința mi-a trecut.
Intrebarea este credeți ca acum mi-am revenit pentru că l-am vazut?
Pe viitor dacă nu o sa îl văd voi suferi din nou?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mi-a spus ca are deja prietenă si nu vrea să ne împacăm"

uită-l, e deja istorie (de aia i se zice "ex")

| mgtow a răspuns:

Doar daca iti sta mintea la el vei suferi in rest nu ai de ce

| Mihaela2022 explică (pentru mgtow):

Dar dacă el are prietenă si eu vorbesc cu el in continuare are ceva? cel puțin până imi trece

| mgtow a răspuns (pentru Mihaela2022):

Cu el nu are nimic dar cu ea nu merita