| bilka a întrebat:

Acum cateva zile am stat sa ma gandesc si mi-am amintit cateva emisiuni la care ma uitam eu cand eram mai mica sau cand mai aveam timp. Mi-au placut doua emisiunii foarte mult. Una era cu Smiley, parca si Adriela si Piticu (din cate tin eu minte). Era despre stiinta si experimente si erau 2 grupe de vedete, 2 intr-o grupa care trebuiau sa raspunda la experimente.
A doua emisiune nu mi-o amintesc pre bine deoarece i-a trecut de mai mult timp vremea. Era ceva cu un concurs de copii care cantau. Era data pe TVR1. Tin minte ca unii din copii erau cred ca Alina Eremia si parca fratele ei din cate mai stiu. Juriul era format din vedeta aproape cum e si la vreau sa fiu vedeta ( de pe antena1), dar aici copii aveau interviuri cu altii de varsta lor care erau jurnalisti paparazzi... in fine. Cam asa! As vrea sa-mi spuneti mai multe despre cea de-a doua emisiune si daca mai pot vedea cateva fragmente din ea. Si mai ales as vrea sa aflu numele ambelor emisiuni... Macar.
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
soothe
| soothe a răspuns:

Feriti-va de magarus? happy