| ___Enzo a întrebat:

Bună ziua! Voi credeți în tot ce se zice că un sfert de omenire va muri? Boli, cancere!

Răspuns Câştigător
| popapopica a răspuns:

Nuuuu, vor muri toti. Dar pe rand. Intre timp se nasc altii.

8 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Pai după cum vezi, mor oameni în fiecare zi din diferite motive.

| mODIN a răspuns:

Nu inteleg intrebarea. Tu crezi ca celelalte trei sferturi sunt nemuritori?

| MistarGoGu a răspuns:

Se " ocupa " elita mondială de reducerea populației! Au asta in plan de vreo 40 -50 de ani! In 2 ani de război au pierdut Ucraina si Rusia peste 1, 5 Milioane ambele! Plus încă 2 ani de GuViD + criza din Israel & Gaza! Alimente " procesate " cu jdemii de coloranti, conservanti &&& chimicale!

| Holiday a răspuns (pentru MistarGoGu):

A naibii elita, asa de bine se ocupa de treaba asta, ca in ultimii 50 de ani populatia Terrei s-a dublat.hee hee Oricum, in toata istoria imbecilii au crezut ca are cineva, ceva cu ei si ca vrea sa-i omoare.

| Mindfulness a răspuns:

Aberații. Mereu au murit oameni de cancere și de boli, acum de la stres se moare mai ușor, și alimentație neadecvata.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Mindfulness):

Pai stresul potențează bolile, de asta par mai ușor.Sa mai zic și de alimentația nepotrivita?
Stres+junk food=moarte sigură și prematura.

| Mindfulness a răspuns (pentru Hyperion7):

+ drogurihee hee

| Hyperion7 a răspuns (pentru Mindfulness):

Da,și astasad