| D33utzu a întrebat:

Acum cateva zile mi-am conectat internetul... dar cel care a venit mi-a pus mozzila nu internet explorer. Imi apare internetul explorer casuta pe ecran si google dar nu merge sa caut nimica. Problema mea nu este asta ci... ca nu pot vorbi pe messs deoarece nu am internet explorer. As vrea si eu niste sugestii ce as putea face: cum sa ma conectez la inernet exlorer sau exista alt mess? Pls raspunsuri rapid!

1 răspuns:
| matraguna1 a răspuns:

LOL. ca ai internet explorere sau mozilla sau alt bowser de internet nu conteaza. trebuie sa intri pe site la YAHOO si sa downloadezi/instalezi yahoo messenger. si o sa il ca programel separat in calculator.